Bramy garażowe firmy Hörmann

Spółka Hörmann od lat zajmuje się dziedziną budowlaną i bywa najogromniejszym wytwórcą bram, drzwi wejściowych, ościeżnic jak również napędów. Firma Hörmann jest marką rodzinną operującą na dystansie dziesięcioleci. Przedstawia poświadczenie najdoskonalszych środków oraz najdoskonalszej jakości artykułów.

Firma Hörmann jest administrowana już przez trzecie oraz czwarte pokolenie wnuków, jak również prawnuków założyciela firmy, Augusta Hörmann.

Partnerami odnoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Naczelna centrala spółki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. W owym obszarze poza wydziałami bazy, ulokowane są także przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, spółka posiada cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie firma angażuje w nich ponad stu wysoce wykwalifikowanych pracobiorców. Marka Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć partnerów handlowych w zasięgu całego obwodu. Zapewnia ona szybki a także fachowy serwis jak też poświadcza dogodną, fachową obsługę konsumenta.